Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje Państwu profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Nasza siłownia jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Duża ilość zgromadzonego sprzętu siłowego oraz sprzętu cardio pozwala na przeprowadzenie zróżnicowanego treningu:
  • redukującego tkankę tłuszczową
  • budującego tkankę mięśniową
  • kształtującego rzeźbę i masę
  • zwiększającego wydolność organizmu
Nie zwlekaj dłużej, nie trać czasu na nudę! Zacznij ćwiczyć już dziś!

Sala cardio przeznaczona jest dla każdego: dla sportowców i amatorów, dla początkujących i ćwiczących regularnie, dla tych, którzy chcą tylko szybko i dokładnie zmierzyć swoje tętno, a także do celów rehabilitacji. Trening wykonywany jest na profesjonalnych urządzeniach (rowerach, bieżniach, stepperach i eliptyzerach), które pozwalają monitorować na bieżąco pracę serca podczas wysiłku i tym samym zapobiegać niepotrzebnym przeciążeniom organizmu. Kontrola tętna oraz prawidłowo dobrany zestaw ćwiczeń, w odpowiednim zakresie, pozwalają bezpiecznie i skutecznie realizować program ćwiczeń każdemu bez względu na wiek czy aktualną wydolność fizyczną przy jednoczesnym efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej.


Cennik
NAZWA CENA
Bilet jednorazowy 10 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni / 85 zł
Karnet miesięczny 90 zł

POSIR Benefit system Multisport
POSIR - FIT Profit
fit flex
Bieżnia - dzięki możliwościom, jakie daje bieżnia, możemy zarówno zrzucić zbędne kilogramy, jak i wzmocnić swój układ krążenia. W trakcie ćwiczeń na bieżni najintensywniej pracują mięśnie łydek, pośladków, podudzi oraz ud. Aktywizujemy również pracę górnych partii ciała, takich, jak: klatka piersiowa, ramiona, czy mięśnie brzucha.
Rower pionowy - jazda na rowerze treningowym poprawi kondycję i wytrzymałość Twojego organizmu. Pomoże też spalać tkankę tłuszczową, wymodeluje oraz wzmocni mięśnie nóg. Już 15 minut jazdy pozwoli spalić Ci 100 kalorii,a godzinna nawet 300
Rower poziomy - polecany osobom cierpiącym na bóle pleców. Dzięki zamontowanemu w nim oparciu, osoby te nie są narażone na kontuzje. Poprawia kondycję i wytrzymałość, pomaga spalać tkankę tłuszczową, modeluje mięśnie nóg i je wzmacnia. Już 15 minut ćwiczeń pozwoli spalić ok. 100 kcal.
Orbitrek - w czasie ćwiczeń aktywizuje 90% naszych mięśni. W trakcie treningu pracują dolne partie mięśni: ud, pośladków, łydek oraz górne partie mięśni: ramion, grzbietu i brzucha. Ruch eliptyczny urządzenia bardzo dobrze chroni nasze stawy i układ kostny przed urazami. Dzieje się tak, ponieważ zostają wyeliminowane wstrząsy i drgania,które mają miejsce w czasie tradycyjnego biegu, kiedy stopa uderza o podłoże.
Wioślarz - pozwalają na trening z zaangażowaniem wszystkich głównych grup mięśni. Poprawiają wydolność systemu sercowo-naczyniowego i wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Najbardziej ogólnorozwojowe, a przez to jedne z najbardziej efektywnych urządzeń do treningu aerobowego. Są doskonałą propozycją zarówno dla amatorów treningu wzmacniającego jak również wytrzymałościowego oraz dla wszystkich marzących o pozbyciu się zbędnych kilogramów. Podczas wiosłowania w poszczególnych fazach ruchu pracują kolejno mięśnie nóg, tułowia oraz mięśnie kończyn górnych z obręczą barkową i mięśniami grzbietu włącznie. Wiosłowanie zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu, wzmacnia serce oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej doskonale modelując sylwetkę.
Steper - wysmukli i ujędrni dolne partie Twojego ciała. Charakterystyczne ruchy wykonywane w trakcie treningu, mają doskonały wpływ na łydki, uda i pośladki. Stepper, jako urządzenie do ćwiczeń cardio, nie tylko wyszczupla ciało, ale pozwala zrzucić zbędne kilogramy.
Narciarz - pozwala na trening imitujący ruchy narciarza biegowego. Podczas treningu w poszczególnych fazach ruchu kształtują się mięśnie nóg i ramion.
POSiR
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji      37-700 Przemyśl , ul. Mickiewicza 30     tel./fax. : 16 678 57 58      email: sekretariat@posir.pl