Jacuzzi jest prawdziwym zbawieniem dla zdrowia. Nie tylko poprawia stan ducha, ale i ciała.

Jacuzzi to nazwisko włoskich imigrantów, którzy w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku produkowali w USA pierwsze wanny do hydromasażu. Stały się one tak popularne, że wszelkie urządzenia tego typu zaczęto nazywać jacuzzi. Oczywiście ożywczą moc kąpieli znali już starożytni, ale relaks w bąbelkach, taki, jaki oferują ośrodki SPA, czy pływalnie, to już wynalazek przedsiębiorczych Włochów.


Jacuzzi leczy różne dolegliwości

Udowodniono naukowo, że cudowna kąpiel z bąbelkami wspomaga leczenie kontuzji sportowych, nadwyrężenia mięśni, ścięgien i więzadeł, a także łagodzi bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Odpowiedni hydromasaż jest pomocny, gdy cierpisz z powodu artretyzmu, napięciowego bólu głowy, bezsenności czy syndromu przewlekłego zmęczenia, w tym wywołanego fibromialgią.


Cennik:
Ilość osób Cena/Czas
1 10 zł/30 minut
* z jacuzzi jednocześnie może korzystać maksymalnie 5 osób

* wejścia co 30 minut od godz. 9.00, czynne do 22.00

POSIR - FIT Profit
Przynosi też ulgę kobietom ciężarnym, cierpiącym na bóle pleców i nóg. Jeśli planujesz "prawdziwe" leczenie z wykorzystaniem wody, odpowiednie zabiegi powinien dobrać wykwalifikowany rehabilitant, np. w sanatorium. Znaczenie ma rodzaj użytej wody, temperatura, nasycenie dwutlenkiem węgla, sposób rozprowadzania wody, etc. Jeśli jednak jesteś zdrowa, ale przemęczona, osłabiona czy zestresowana, możesz złagodzić dolegliwości bólowe mięśni, usprawnić krążenie krwi i zrelaksować się we własnej, specjalnej wannie, czy na zwykłym basenie. To luksus, na który każdy może sobie pozwolić.

POSiR
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji      37-700 Przemyśl , ul. Mickiewicza 30     tel./fax. : 16 678 57 58      email: sekretariat@posir.pl