Jacuzzi

Jacuzzi jest prawdziwym zbawieniem dla zdrowia. Nie tylko poprawia stan ducha, ale i ciała.

Jacuzzi to nazwisko włoskich imigrantów, którzy w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku produkowali w USA pierwsze wanny do hydromasażu. Stały się one tak popularne, że wszelkie urządzenia tego typu zaczęto nazywać jacuzzi. Oczywiście ożywczą moc kąpieli znali już starożytni, ale relaks w bąbelkach, taki, jaki oferują ośrodki SPA, czy pływalnie, to już wynalazek przedsiębiorczych Włochów.

Jacuzzi leczy różne dolegliwości

Udowodniono naukowo, że cudowna kąpiel z bąbelkami wspomaga leczenie kontuzji sportowych, nadwyrężenia mięśni, ścięgien i więzadeł, a także łagodzi bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Odpowiedni hydromasaż jest pomocny, gdy cierpisz z powodu artretyzmu, napięciowego bólu głowy, bezsenności czy syndromu przewlekłego zmęczenia, w tym wywołanego fibromialgią.

Cennik:

Ilość osóbCena/Czas
110 zł/30 minut

* z jacuzzi jednocześnie może korzystać maksymalnie 5 osób

* wejścia co 30 minut od godz. 9.00, czynne do 22.00

POSIR - FIT Profit

Przynosi też ulgę kobietom ciężarnym, cierpiącym na bóle pleców i nóg. Jeśli planujesz "prawdziwe" leczenie z wykorzystaniem wody, odpowiednie zabiegi powinien dobrać wykwalifikowany rehabilitant, np. w sanatorium. Znaczenie ma rodzaj użytej wody, temperatura, nasycenie dwutlenkiem węgla, sposób rozprowadzania wody, etc.

Jeśli jednak jesteś zdrowa, ale przemęczona, osłabiona czy zestresowana, możesz złagodzić dolegliwości bólowe mięśni, usprawnić krążenie krwi i zrelaksować się we własnej, specjalnej wannie, czy na zwykłym basenie. To luksus, na który każdy może sobie pozwolić

Informacje

ADRES

ul. Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl
(nowa część hali sportowej)

tel. 16 678 57 58


GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 21.00


Regulamin Jacuzzi - Silownia i Fitness POSiR

Nasze obiekty

POSiR


POSiR
POSiR
POSiR

© 2013 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji      37-700 Przemyśl , ul. Mickiewicza 30      tel./fax. : 16 678 57 58      email: sekretariat@posir.pl