POSiR

Siłownia


Cennik

NAZWACENA
Bilet jednorazowy10 zł
Karnet 12 wejść / ważny 60 dni /85 zł
Karnet miesięczny 90 zł

POSIR Benefit system Multisport
POSIR - FIT Profit
fit flex
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje Państwu profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Nasza siłownia jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Duża ilość zgromadzonego sprzętu siłowego oraz sprzętu cardio pozwala na przeprowadzenie zróżnicowanego treningu:
 • redukującego tkankę tłuszczową
 • budującego tkankę mięśniową
 • kształtującego rzeźbę i masę
 • zwiększającego wydolność organizmu
Nie zwlekaj dłużej, nie trać czasu na nudę! Zacznij ćwiczyć już dziś

Sprzęt siłowy:Sprzęt cardio:

Sala cardio przeznaczona jest dla każdego: dla sportowców i amatorów, dla początkujących i ćwiczących regularnie, dla tych, którzy chcą tylko szybko i dokładnie zmierzyć swoje tętno, a także do celów rehabilitacji. Trening wykonywany jest na profesjonalnych urządzeniach (rowerach, bieżniach, stepperach i eliptyzerach), które pozwalają monitorować na bieżąco pracę serca podczas wysiłku i tym samym zapobiegać niepotrzebnym przeciążeniom organizmu. Kontrola tętna oraz prawidłowo dobrany zestaw ćwiczeń, w odpowiednim zakresie, pozwalają bezpiecznie i skutecznie realizować program ćwiczeń każdemu bez względu na wiek czy aktualną wydolność fizyczną przy jednoczesnym efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej.Bieżnia - dzięki możliwościom, jakie daje bieżnia, możemy zarówno zrzucić zbędne kilogramy, jak i wzmocnić swój układ krążenia. W trakcie ćwiczeń na bieżni najintensywniej pracują mięśnie łydek, pośladków, podudzi oraz ud. Aktywizujemy również pracę górnych partii ciała, takich, jak: klatka piersiowa, ramiona, czy mięśnie brzucha.
Rower pionowy - jazda na rowerze treningowym poprawi kondycję i wytrzymałość Twojego organizmu. Pomoże też spalać tkankę tłuszczową, wymodeluje oraz wzmocni mięśnie nóg. Już 15 minut jazdy pozwoli spalić Ci 100 kalorii, a godzinna nawet 300
Rower poziomy - polecany osobom cierpiącym na bóle pleców. Dzięki zamontowanemu w nim oparciu, osoby te nie są narażone na kontuzje. Poprawia kondycję i wytrzymałość, pomaga spalać tkankę tłuszczową, modeluje mięśnie nóg i je wzmacnia. Już 15 minut ćwiczeń pozwoli spalić ok. 100 kcal.
Orbitrek - w czasie ćwiczeń aktywizuje 90% naszych mięśni. W trakcie treningu pracują dolne partie mięśni: ud, pośladków, łydek oraz górne partie mięśni: ramion, grzbietu i brzucha. Ruch eliptyczny urządzenia bardzo dobrze chroni nasze stawy i układ kostny przed urazami. Dzieje się tak, ponieważ zostają wyeliminowane wstrząsy i drgania, które mają miejsce w czasie tradycyjnego biegu, kiedy stopa uderza o podłoże.
Wioślarz - pozwalają na trening z zaangażowaniem wszystkich głównych grup mięśni. Poprawiają wydolność systemu sercowo-naczyniowego i wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Najbardziej ogólnorozwojowe, a przez to jedne z najbardziej efektywnych urządzeń do treningu aerobowego. Są doskonałą propozycją zarówno dla amatorów treningu wzmacniającego jak również wytrzymałościowego oraz dla wszystkich marzących o pozbyciu się zbędnych kilogramów. Podczas wiosłowania w poszczególnych fazach ruchu pracują kolejno mięśnie nóg, tułowia oraz mięśnie kończyn górnych z obręczą barkową i mięśniami grzbietu włącznie. Wiosłowanie zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu, wzmacnia serce oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej doskonale modelując sylwetkę.
Steper - wysmukli i ujędrni dolne partie Twojego ciała. Charakterystyczne ruchy wykonywane w trakcie treningu, mają doskonały wpływ na łydki, uda i pośladki. Stepper, jako urządzenie do ćwiczeń cardio, nie tylko wyszczupla ciało, ale pozwala zrzucić zbędne kilogramy.
Narciarz - pozwala na trening imitujący ruchy narciarza biegowego. Podczas treningu w poszczególnych fazach ruchu kształtują się mięśnie nóg i ramion.

Regulamin:

 1. Administratorem siłowni jest Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przemyślu, ul. Mickiewicza 30, zwany dalej POSiR.
 2. Korzystanie z siłowni jest możliwe jedynie w godzinach jej otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 22:00 oraz w sobotę 8:00 do 21:00.
 3. Podstawą korzystania z siłowni i wydania kluczyka do szafki w szatni jest posiadanie ważnego biletu lub karnetu wstępu i pozostawienie dokumentu tożsamości i karnetu u obsługi obiektu.
 4. Osoba ćwicząca jest zobowiązana zmienić ubranie i pozostawić je w szatni, używać stroju sportowego i czystego zmiennego obuwia sportowego.
 5. Za przedmioty wartościowe i pieniądze pozostawione na terenie obiektu POSiR nie ponosi odpowiedzialności.
 6. Korzystający z urządzeń ćwiczą na własna odpowiedzialność, bez przeciwwskazań lekarskich.
 7. Podczas ćwiczeń na urządzeniach należy ze względów higienicznych korzystać z ręcznika.
 8. Ćwiczenia należy wykonywać zgodnie z instrukcjami urządzeń lub zaleceniami obsługi.
 9. Osoby ćwiczące zobowiązane są do korzystania z urządzeń i przyrządów do ćwiczeń w sposób odpowiedzialny niepowodujący zagrożenia dla zdrowia własnego i pozostałych osób.
 10. Przyrządy do ćwiczeń powinny być używane zgodnie z ich przeznaczeniem i po wykorzystaniu powrócić na wyznaczone właściwe miejsce.
 11. Przed ćwiczeniem należy sprawdzić stan urządzenia - usterki zgłaszać obsłudze obiektu, nie można dokonywać naprawy sprzętu na własną rękę.
 12. Korzystający z siłowni ponoszą materialną odpowiedzialność za uszkodzenia i zniszczenia wynikłe z ich winy.
 13. Przypadki kradzieży będą natychmiast zgłaszane Policji.
 14. W przypadku urazu lub kontuzji należy niezwłocznie powiadomić o tym obsługę.
 15. Zabrania się spożywania posiłków na terenie siłowni.
 16. Zabrania się korzystania z siłowni osobom nietrzeźwym oraz po spożyciu środków odurzających, zakaz spożywania alkoholu, środków odurzających i palenia tytoniu obowiązuje na terenie całego obiektu.
 17. W przypadku zgubienia kluczyka od szafki w szatni pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.
 18. Korzystanie z siłowni przez grupy zorganizowane może odbywać się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
 19. Obsługa pełniąca dyżur na siłowni sprawują ogólny nadzór nad przestrzeganiem niniejszego regulaminu. Wszystkie osoby przebywające na terenie siłowni zobowiązane są do podporządkowania się ich nakazom.
 20. Klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, higieny oraz norm zachowania powszechnie obowiązujących w miejscu publicznym.
 21. Klienci przyjmują  do wiadomości, że na terenie obiektu prowadzona jest dokumentacja filmowa i fotograficzna, która może zostać wykorzystana do celów informacyjnych i reklamowych, zrzekają się wszelkich roszczeń związanych z wykorzystaniem ich wizerunku w tej dokumentacji oraz wyrażają zgodę na publikację materiałów zawierających ich wizerunek w Internecie i innych materiałach promocyjnych POSiR.
 22. Nie przestrzeganie regulaminu może spowodować zakaz wstępu na siłownię.
 23. Zakup biletu / karnetu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
 24. Za niewykorzystane karnety POSiR nie zwraca gotówki.
Nasze obiekty


Informacje

ADRES

ul. Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl
(nowa część hali sportowej)

tel. 16 678 57 58


GODZINY OTWARCIA

Siłownia:
- Poniedziałek-Piątek: 9.00-22.00
Sobota: 8:00-21.00

Sauna:
- Poniedziałek-Piątek: 15.00-22.00*
Sobota: 15:00-21.00*

Jacuzzi:
- Poniedziałek-Piątek: 9.00-22.00
Sobota: 8:00-21.00

*w pozostałych godzinach funkcjonowania możliwość rezerwacji sauny

POSiR


POSiR
POSiR
POSiR

© 2013 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji      37-700 Przemyśl , ul. Mickiewicza 30      tel./fax. : 16 678 57 58      email: sekretariat@posir.pl